• Wpisów:125
 • Średnio co: 16 dni
 • Ostatni wpis:5 lata temu, 09:39
 • Licznik odwiedzin:2 988 / 2110 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
" W mojej głowie ten czas płynie wolniej, bo jest parę spraw, braku nie zapomnę."
 

 
" Nie chcę żałować żadnych chwil, choć wiem że nie było kolorowo. "
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
" Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment w którym każda myśl waży grubo ponad tonę. "
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
" Zakochana para, której nikt nie widział więcej. Został tylko napis "love 4ever" pod ich zdjęciem. "
 

 
" Z osobą , z którą kiedyś mogłaś przepisać całą noc , dzisiaj rozmowa wygląda tak : no . aha . nic . co tam . mhm . też . fajnie . nie . pa . "
 

 
" Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. Choćby nie wiadomo jak nas zawiedli, i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili, to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają. "
 • awatar Francesca!: Hej, świetny blog. Wbij.! ;) Zostaw bo sobie ślad. Sprawdz czy jestem godna obserwowania przez ciebie.:)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
" Pragniesz widzieć go codziennie, ale gdy tylko go zobaczysz, nie chcesz nawet spojrzeć w jego stronę. "
 • awatar I like it ♥ !: racjaa -.- denerwującee , tak jak to że płacze ale kochamm ; c + wpadnij ; 3 odwdzięczę się ; D jeżeli mój blog jest warty zainteresowania - obserwuj goo : )
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
" Czasami nadchodzą wieczory, gdy wszyscy inni są szczęśliwi. A ty słuchając smutnej piosenki szukasz sensu życia. "
 • awatar Breath of Tropics: Hej serio świetny blog :) Zapraszam do mnie pisze opowiadanie, jak ci sie spodoba daj komenta i dodaj do obserwowanych, zrobię to samo :D NA SERIO BOSKI BLOG <3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
" W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to, co cię otacza i już nie potrafisz zrozumieć o co było to zamieszanie. Nie interesuje cię już czy ktoś odejdzie albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłaś, sama przyznaj. "
 

 
" Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedłeś. Spędziłam z Tobą sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do twojej obecności w swoim życiu. Wiele się od Ciebie nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno, bo wiem, że już nigdy nie zobaczę Twoich źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Cię brakuje, tak po prostu. "
 • awatar .incognita.: przykre, ale tak bywa. Niestety musimy się pogodzić z odejścia najbliższych. zapraszam do mnie, pisze opowiadanie
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
" Nienawidzę tego uczucia, gdy nagle czujesz się przygnębiony.Bez żadnego ostrzeżenia, bez oczywistego powodu. Po prostu to się dzieje. Czujesz się pusty i beznadziejny. Czujesz się zmęczony. Tak, jakbyś już nigdy miał nie ruszyć na przód. I kiedy ktoś pyta Cię: Co jest nie tak?, nie potrafisz odpowiedzieć, bo nic nie przychodzi Ci do głowy. Wtedy zaczynasz nad tym myśleć. I w tym momencie po prostu zdajesz sobie sprawę, jak dużo rzeczy jest nie tak. "
 • awatar Emilia09: znane.
 • awatar Powolna Autodestrukcja: Dokładnie... Wbij do mnie, zależy mi na komencie do najnowszego wpisu. Zapraszam też do obser.
 • awatar ♥ eMka ♥: Zapraszam do mnie wielka wyprzedaż ; ciuchy , buty , telefony . Moze akurat wpadnie Ci coś na prawdę tanio :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
" Znowu zaczynają się te dni... Te dni gdy po powrocie do domu, siedzę i ryczę. Z bezsilności. Z bólu. Cierpienia. Ze wszystkiego. "
 

 
" Nadchodzi wieczór, kiedy musisz wybierać. Rozważasz wartości ludzi, zastanawiając się których będzie Ci brakować najmniej. Żegnasz się z jednym tylko po to, aby nie stracić drugiego. Właśnie wtedy dochodzi do Ciebie, jak przywiązujesz się do innych oddając im cząstkę siebie. Tą, której już nigdy nie odzyskasz. "
 

 
" Jeżeli mi go zabrałaś, to poproszę Cię o jedno ... daj mu szczęście szmato. "
 

 
" Do ludzi trzeba zrozumienia, cierpliwości a czasami... dobrą patelnie "
 • awatar Francesca!: Fajnie tu masz *_* Wpadnij do mnie i sprawdz czy moje wpisy są na tyle dobre aby je skomętowac. I czy jest mój blog na tyle dobry by go obserwowac. Zapraszam. ; )
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
" Ciągłe zamartwianie nie zmieni rezultatu. "
 

 
" Nagle zdajesz sobie sprawę, że to już koniec. Naprawdę.Nie ma drogi powrotnej, jest Ci żal. Próbujesz sobie przypomnieć kiedy to wszystko się zaczęło, a zaczęło się wcześnie, o wiele za wcześnie. Wtedy zdajesz sobie sprawę, że nic nie zdarza się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo. Nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebo. "
 

 
" Tak sobie siedzisz. Cały dzień w domu. I po raz kolejny zdajesz sobie sprawę, że twoje życie nie ma sensu. Ta ciągła monotonia. Brak sił by cokolwiek zmienić. Czujesz, że zwyczajnie tu już nie pasujesz. Do tych ludzi, za których oddałabyś życie. To już nie ten sam charakter. Nie ten sam styl. Nie to samo zachowanie. Zmieniasz się. Niekoniecznie dla siebie. "
 • awatar miryam: "najsmutniejsi ludzie uśmiechają się najwięcej". cześć, to ja.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
" Nadszedł wieczór, gdy po raz kolejny, chciałam się pozbierać. Gdy tak silna i stanowcza zapragnęłam wziąć życie w swoje ręce. Jednak, sięgnęłam pamięcią szeroko rozłożonych wspomnień, rezygnując. "
 

 
" Boję się dni, które nadejdą, że nie wytrzymam już tego, bo nie mam tego najważniejszego, że coś przeminęło z wiatrem. "
 

 
" Nie znajduje żadnej odpowiedzi, bo może nie ma... "
 

 
" nic nie trwa wiecznie... "
 

 
" Człowiek zmienia się nie do poznania, gdy zrozumie, że stracił kogoś, na kim mu cholernie zależało. "
 

 
" Na początku był ból . ogromny, niewyobrażalny ból. łzy, popękane serce i mnóstwo smutnych piosenek, królujących na mojej liście najczęściej odtwarzanych. później złość. złość na niego, na to jak się zachował i że wszystko zniszczył. odizolowanie się od świata i wymazywanie z pamięci wszystkiego co dotyczyło i przypominało jego. teraz ? akceptacja. poddanie się. i tylko walczę z szybkością bicia mojego serca, gdy staje się dostępny. i tylko walczę ze wspomnieniami , których jest za dużo ... "